nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Oferta

Naszą ofertę projektujemy w taki sposób, by sprostać różnorodnym potrzebom i udowodnić, że każdy może uczyć się języków obcych. Z tego względu przygotowaliśmy kursy adresowane zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Nasza elastyczna oferta z łatwością pozwoli pogodzić naukę z innymi, codziennymi obowiązkami.


Lekcje prowadzimy przez Skype w systemie indywidualnym lub w 2-3 osobowych grupach, dzięki czemu lektor ma możliwość poświęcenia odpowiedniej ilości czasu każdemu z uczniów. Uczestnikom lekcji zapewniamy niezbędne materiały, takie jak podręczniki w formie elektronicznej, filmy oraz pliki audio, które sprawiają wiedza jest przekazywana w przystępny sposób, a lekcje są ciekawe.


Niezależnie od tego, czy zajęcia mają stanowić przygotowanie do egzaminu np. matury, stanowić przygotowanie przed pracą za granicą, ułatwienie w szkole czy pozwolić na poznanie języka w innym celu, korzystając z naszej oferty można zdobyć wiedzę w łatwy i przyjemny sposób. Chcesz nauczyć się języka obcego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Kursy językowe

Testy i filmy

Dzieci

Matura

Dorośli

Business-Medical English

Cennik

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.