nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


O nas

Naszym największym atutem są lektorzy - jakość robi różnicę. Oni zamieniają naukę języka w używanie języka. Od 16 lat uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Jesteśmy grupą 9 lektorów językowych oraz Native Speakerów z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy zajęcia języka ogólnego, biznesowego, udzielamy korepetycji, przygotowujemy do egzaminów.

Jedna lekcja trwa 55 minut lub jej wielokrotność. Specjalizujemy się w lekcjach indywidualny - one-to-one. Każdy uczeń jest inny. Zajęcia w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Zachęcamy do tworzenia takich grup wśród najbliższych znajomych, w pracy, w domu lub w szkole. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie. zapisy pod numerem +48 513 005 762 w godz. 10-18:00 lub e-mailem wola@wola.com.plInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.