nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Nauka języka przez Skype

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie. Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu. Efekty widać już po krótkim czasie, dlatego uczniowie zostają z nami na dłużej i polecają nas swoim znajomym. Zajęcia są prowadzone przez Skype z profesjonalnym lektorem, który dostosowuje program do Twoich potrzeb, celów i zainteresowań. Podczas zajęć korzystasz z narzędzi do nauki angielskiego online - pracujemy z podręcznikami w formie elektronicznej, nagraniami(mp3), filmami(mp4) oraz ćwiczeniami autorskimi.

Nauczymy Cię, jak korzystać z języka obcego w sytuacjach życia codziennego. Rozwiniemy wszystkie Twoje sprawności: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący czy chcesz tylko "szlifować swój język" Skype doskonale sprawdza się w obu przypadkach.

Oferujemy: elastyczny tryb umawiania zajęć, program i materiały przygotowujące do egzaminów Cambridge, matury i egzaminu ósmoklasisty. Angielski w pracy i podróży - Business English, zajęcia prowadzone przez Native-Speakera, zajęcia w weekendy.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.