nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Kursy językowe dla dorosłych

Jeśli jesteś osobą dorosłą, pewnie myślisz sobie, że dawno zapomniałeś, jak to jest uczyć się nowych rzeczy. Możesz bać się, że nauka języka obcego będzie trudniejsza. Nic bardziej mylnego! Człowiek uczy się przez całe życie. Właśnie dlatego umiejętność zdobywania wiedzy nigdy nie zanika. W dodatku, z własnego doświadczenia wiemy, że osoby dorosłe są często lepszymi uczniami, ponieważ są dużo bardziej zdyscyplinowane.


Język obcy – inwestycja w rozwój zawodowy


W dzisiejszych czasach, chcąc utrzymać się na rynku pracy, warto nieustannie podwyższać swoje kwalifikacje oraz zdobywać nowe umiejętności. Znajomość języka obcego sprawi, że niejeden pracodawca zwróci na Ciebie uwagę.


Jest to także bardzo przydatne narzędzie, jeśli planujesz wyjazd za granicę. W tym celu przygotowaliśmy także specjalne kursy, które przygotują Cię do pracy w obcym kraju np. w charakterze lekarza, prawnika lub pielęgniarki.


Dla osób zapracowanych, które mogą mieć problem z dopasowaniem swojego grafiku do zajęć grupowych, przygotowaliśmy zajęcia indywidualne. W ten sposób to my będziemy mogli dopasować się do Ciebie. Dzięki temu będziesz mieć okazję dostosować swój plan do aktualnych potrzeb oraz możliwości. Będziesz także mieć okazję zainwestowania w siebie w taki sposób, by Ci się to opłaciło.


Oferta dla studentów


Studentów chyba nie trzeba przekonywać, jak ważna jest znajomość języków obcym. Gdy skończysz edukację, Twoje życie znacznie się zmieni i nastąpi czas walki o jak najlepsze stanowisko pracy. Właśnie dlatego musisz być najlepszy i jak najbardziej wzbogacić swoje CV! Dzięki naszym zajęciom przygotowującym do egzaminów, wszystko zaliczysz śpiewająco, co znacznie ułatwi Ci znalezienie wymarzonej posady. Nie zwlekaj – zapewnij sobie łatwiejszy start w dorosłe życie.


Dla firm


Jeśli chcesz być dobrym pracodawcą, który dba o swoich pracowników, przygotowaliśmy ofertę korzystną również dla Ciebie. Korzystając z niej możesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników oraz poszerzyć ich wiedzę. W ten sposób zyskasz również Ty, zapewniając sobie przewagę nad konkurencją. Pamiętaj, że dbając o swoją kadrę, dbasz o rozwój swojej firmy.


Ponadto, dla klientów biznesowych zapewniamy niezwykle atrakcyjne ceny!


Zajęcia indywidualne i w grupach składających się z 2-3 osób są dostosowywane do Państwa potrzeb. Zachęcamy do tworzenia grup złożonych ze znajomych, współpracowników lub domowników. Dzięki temu terminy zajęć z łatwością będą mogły być dostosowane do Państwa potrzeb.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.