nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Kursy językowe dla dorosłych

Osoby dorosłe - chciałbyś uczyć się języka, ale masz obawy, że ludzie w Twoim wieku już dawno zapomnieli co to nauka? Pozwól, że wyprowadzimy Cię z błędu - człowiek uczy się całe życie! A przynajmniej powinien. Co więcej, z doświadczenia wiemy, że osoby dorosłe są najbardziej zdyscyplinowanymi uczniami.

Wszyscy wiemy jak ciężko jest utrzymać się na rynku pracy, a zatem warto stale podwyższać swoje kwalifikacje i poszerzać zakres umiejętności. A może planujesz wyjazd do pracy za granicę i chciałbyś podszkolić język? Istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia przygotowujące do pracy w obcych krajach, np. w charakterze lekarza, pielęgniarki, czy prawnika. Jeśli jesteś zapracowany i obawiasz się, że nie będziesz mógł dopasować się do zajęć grupowych, wybierz zajęcia indywidualne i pozwól, że to my dopasujemy się do Ciebie! Ułożysz plan zajęć stosownie do swoich potrzeb i możliwości. Zainwestuj w siebie! To naprawdę Ci się opłaci. Być może awans już na Ciebie czeka!!!

Studenci - chyba nikt nie musi przekonywać Cię, Drogi Studencie, jak potrzebna jest znajomość języków obcych. Już niebawem Twoje życie ulegnie radykalnym zmianom, zacznie się walka o najlepsze miejsca pracy! Nie pozwól, by inni Cię ubiegli, wzbogać swoje CV! Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów, których zdanie ułatwi Ci zdobycie wymarzonej posady. Niech Twój start w dorosłe życie będzie łatwiejszy!

Pracownicy firm - dobry pracodawca dba o swoich pracowników, ponieważ to dzięki nim firma funkcjonuje. Dlatego tak ważne jest stałe podnoszenie ich kwalifikacji i poszerzanie wiedzy, dzięki czemu Twoja firma zyskuje przewagę nad innymi. A konkurencja wcale nie jest mała. Chcąc wesprzeć Cię w biznesie oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny. Pamiętaj - dbając o rozwój pracowników, dbasz o rozwój swojej firmy!

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Zachęcamy do tworzenia takich grup dzieci wśród najbliższych znajomych, w pracy, w domu. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.


www.wolaonline.com.pl

więcej informacji o naszej szkole języków obcych znajdą Państwo także pod tym adresem