nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Języki obce dla dzieci

Dzieci w wieku szkolnym - to najliczniejsza grupa naszych słuchaczy i dobrze wiemy, jak bardzo znajomość języków obcych jest dla nich ważna.

Często okazuje się, że zajęcia w szkole są niewystarczające , bowiem odbywają się w dużych grupach, a co za tym idzie - nauczyciele nie mogą poświęcać każdemu z uczniów tyle czasu, ile powinni. Co więcej, w licznych grupach niemożliwe jest prowadzenie zajęć tak, by odpowiadały one poziomowi zaawansowania wszystkich słuchaczy.

Prowadzimy także kursy przygotowujące do matury oraz do różnych egzaminów. Z nami Twoje dziecko bez trudu zda egzaminy z języka obcego.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Zachęcamy do tworzenia takich grup dzieci wśród najbliższych znajomych, w pracy, w domu. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.


www.wolaonline.com.pl

więcej informacji o naszej szkole języków obcych znajdą Państwo także pod tym adresem