nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Kursy językowe dla dzieci

W naszej warszawskiej szkole prowadzimy również kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego dla dzieci. Najmłodsi stanowią zdecydowanie najliczniejszą grupę naszych podopiecznych. Przez lata pracy zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, jeśli chodzi o ich kształcenie, co pozwoliło nam opracować skuteczne metody przekazywania wiedzy.


Zajęcia zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci


Kierując rozwojem swojej pociechy, warto mieć na uwadze fakt, jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych. Niestety bardzo często okazuje się, że zajęcia w szkołach nie są wystarczające. Przeważnie odbywają się w dużych grupach, przez co nauczyciele nie są w stanie poświęcić wszystkim uczniom odpowiedniej ilości czasu. W klasach zwyczajnie nie ma możliwości prowadzenia zajęć tak, by odpowiadały one poziomem zaawansowania wszystkim słuchaczom. Nie zawsze jest też możliwość wyboru języka, na który chciałoby się skierować swoje dziecko. Korzystając z naszej oferty można zapisać malucha na kurs angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego.


Przygotowywanie do egzaminów


W naszej ofercie znajdują się także kursy przygotowujące do matury oraz różnych egzaminów. Dzięki nim pociecha bez trudu zda egzamin z angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego lub niemieckiego.


Kursy językowe dla dzieci - zajęcia indywidualne lub w małych grupach


Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w 2-3 osobowych grupach, dzięki temu są one dostosowywane do Państwa potrzeb. Zachęcamy, by grupy tworzyć z osób, które się znają np. rodzeństwa lub kolegów ze szkoły. Terminy takich zajęć są ustalane indywidualnie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego
Czy wiesz, że...

ZAPRASZAMY DZIECI - MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KURSY JĘZYKOWE przez INTERNET - przez SKYPE lub MESSENGERA.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, angielski w biznesie, przygotowania do egzaminów maturalnych, ósmoklasisty i certyfikatów.

Nauka języków przez Skype - czyli bez wychodzenia z domu. To działa! Jakie są zalety? Oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy - możliwość skupienia się tylko na lekcji - zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby uczyć się języków - to komputer, laptop, tablet lub smartfon z podłączeniem do Internetu.

Zajęcia indywidualne i w grupach 2-3 osobowych dostosowujemy do Państwa potrzeb. Terminy takich zajęć uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie.