nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Zajęcia indywidualne i w małych grupach | 15 sierpnia 2021

Zajęcia w Fundacji Wola (część I)

W poprzednich postach skupialiśmy się na różnorodnych metodach nauki języków obcych, wzmacnianiu pamięci i na tym, jak te procesy ułatwić i uatrakcyjnić. Dzisiejszy tekst poświęcamy postępom w nauce języka obcego, które można osiągnąć dzięki lekcjom w Fundacji Wola. Oto garść informacji o naszej ofercie:

Proponujemy lekcje języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Prowadzimy zajęcia indywidualne. Możemy zorganizować zajęcia w grupach, gdy zgłosi się do nas grupa osób, które chcą wspólnie uczęszczać na zajęcia.

W Fundacji Wola proponujemy zajęcia na dowolnym poziomie zaawansowania, od zupełnie początkującego po zaawansowany.

W Fundacji Wola prowadzimy zajęcia online oraz stacjonarne

Zajęcia trwają ok. 55 minut, ale jest możliwość udziału w dwóch lekcjach po 55 minut (rozwiązanie szczególnie popularne wśród osób, którym trudno wygospodarować dwa wolne popołudnia [lub poranki] w tygodniu).

Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele. Lekcje zaczynają się już o 7:00, a kończą nawet o 21:00, w zależności od potrzeb kursantów.

Po zgłoszeniu się do Fundacji, nastąpi krótka rozmowa o Państwa potrzebach językowych i możliwościach czasowych, a następnie zaproponujemy Państwu termin pierwszych zajęć. Będzie to lekcja, na której wstępnie ustalą Państwo z lektorem plan pracy lub lekcja zaplanowana na podstawie informacji uzyskanych podczas rozmowy przy zapisie.

W kolejnym poście napiszemy bardziej szczegółowo o samych zajęciach i ich rodzajach.


Wróć

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego