nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Zajęcia indywidualne i w małych grupach - oferta | 17 sierpnia 2021

Zajęcia w Fundacji Wola (część II)

Niedawno przedstawiliśmy raczej ogólnie ofertę Fundacji Wola, a dzisiaj już bardziej szczegółowo opowiemy o zajęciach.

Na zajęcia w Fundacji Wola zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

Prowadzimy lekcje z języka obcego ogólnego, biznesowego i języków specjalistycznych (np. język medyczny, techniczny).

Prowadzimy kursy językowe dla wszystkich zainteresowanych poprawą znajomości języka obcego. Może to być rozwój ogólny umiejętności językowych, ale też doskonalenie konkretnych umiejętności, np. mówienie, pisanie, itd.

Nasi lektorzy przygotowują Kursantów do egzaminów maturalnych, egzaminu ósmoklasisty oraz różnych certyfikatów (np. First, Advanced, Zertifikat Deutsch[ZD]).

W trakcie zajęć, lektorzy pomagają dzieciom i młodzieży z przygotowaniem do szkolnych sprawdzianów i kartkówek (zapracowani rodzice bardzo to sobie chwalą 🙂), ale realizują też program niezależnie od materiału przerabianego w szkołach.

Lektorzy pracujący w Fundacji Wola są wszechstronnie przygotowani do prowadzenia zajęć językowych. Układają plan pracy dla każdego kursanta, dopasowując zajęcia do indywidualnych potrzeb. Lektorzy pomagają ustalić cel zajęć, wybierają odpowiednie materiały, ustalają zakres pracy poza zajęciami niezbędny do osiągnięcia założonego celu, ale zawsze uwzględniają preferencje i możliwości czasowe Kursantów.

Druga połowa sierpnia to czas wprost idealny na zapisy na zajęcia językowe w Fundacji Wola, ponieważ właśnie teraz rozpoczyna się okres, w którym plany zajęć lektorów na kolejny rok szkolny nabierają kształtów i każdy znajdzie dogodny termin zajęć. Zapraszamy na fachowo przygotowane zajęcia z przyjaznymi lektorami!


Wróć

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego