nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Kursy wakacyjne część 2Dzisiejszy post to kontynuacja tematu poruszonego wcześniej, czyli kursów wakacyjnych. Poniżej przedstawiamy wybrane korzyści/możliwości/przykładowe cele intensywnych kursów.


Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że w lecie łatwiej znaleźć motywację do regularnego uczęszczania na zajęcia. Dni są długie, a pogoda zachęca do wyjścia z domu i dzięki temu zdecydowanie łatwiej dotrzeć do szkoły.


W maju lub w czerwcu dodatkowe zajęcia pozaszkolne dzieci kończą się i pojawia się czas wolny, który można poświęcić na naukę angielskiego (lub każdego innego języka obcego). W Fundacji Wola prowadzimy przede wszystkim zajęcia indywidualne, więc łatwo dopasować program zajęć do potrzeb każdego dziecka. Lektor może zaplanować zajęcia tak, aby powtórzyć materiał przerobiony w minionym roku szkolnym lub rozwijać umiejętności dziecka poza to, co jest przerabiane w szkole.


Kursy wakacyjne to także okazja do przećwiczenia wybranych tematów, które w trakcie kursu sprawiały trudności.


Wiele dzieci i nastolatków nie uczęszcza na zajęcia w okresie wakacji, więc teraz mamy wolne terminy zajęć rano, po południu i wieczorem, także w weekendy. To oznacza, że łatwo dopasować lekcje do swoich obowiązków i innych zajęć. W okresie wakacji łatwiej też zorganizować ruchome zajęcia (szczególnie ważne dla osób pracujących w systemie zmianowym).


Intensywny kurs wakacyjny to okazja do powtórzenia i utrwalenia wiadomości i wiedzy z kursów, odbytych w przeszłości. Jest to przydatne szczególnie w przypadku osób, które miały przerwę w nauce języka obcego (czyli od jakiegoś czasu nie uczęszczają na zajęcia i(lub) nie uczą się języka samodzielnie w domu) oraz stanowi idealny wstęp do regularnych zajęć od września.


Intensywny kurs wakacyjny to okazja do przerobienia materiału kursu wstępnego przed kursami przygotowującymi do egzaminów Cambridge English First, Cambridge English Advanced, Goethe-Zertifikat, itp. Po takim wstępnym kursie we wrześniu łatwiej zacząć kurs przygotowujący bezpośrednio do egzaminów 📚✏📝


Aktualnie wyjazdy za granicę są znowu możliwe/łatwiejsze do zorganizowania, więc kurs wakacyjny to świetny pomysł na odświeżenie słówek i zwrotów przydatnych w podróży ✈🚅🚢


 

W Fundacji zatrudniamy doświadczonych lektorów, tworzymy przyjazną atmosferę, stosujemy różnorodne metody nauczania dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapraszamy na kursy w lipcu i sierpniu, aby utrwalić wiedzę nabytą w trakcie kursu lub w szybkim tempie poprawić znajomość języka obcego.
Wróć

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego