nauka języków w biznesie

kursy dla dorosłych

także dla dzieci

i kursy maturalne


Jak znaleźć czas na naukę języka obcego? | 1 sierpnia 2020Odpowiedź wydaje się banalnie prosta. Zadzwoń pod numerem +48 513 005 762 w godz. 10-18:00 lub wyślij e-maila z informacją o tym kiedy masz czas i na jakim poziomie ostatnio się uczyła(e)ś wola@wola.com.pl
Dostosujemy się do Twojego kalendarza. Po umówieniu terminu, usiądź wygodnie w ulubionym fotelu, wybierz jeden ze swoich gadżetów i połączyć się z nami. Bycie cyfrowym uczniem i cyfrowym lektorem stało się faktem. Idziemy z duchem czasu! Wyprzedziliśmy nawet przepisy kodeksu pracy, nie wiadomo czy jesteśmy w domu, czy w pracy? Co prawda dostajemy wyższe rachunki za prąd, ale za to mamy więcej czasu dla Ciebie. Zapraszamy!

Kursy języków obcych

Lekcje języków obcych stały się bardziej interesujące niż wcześniej. Lektorzy mają dostęp do nieograniczonej liczby fascynujących materiałów. Nie chcę powiedzieć przez to, że dotychczasowe podręczniki były nudne, ale podczas lekcji przez internet, dzięki kilku kliknięciom myszką, możemy być dosłownie wszędzie i to „na żywo”. Dążymy do kontaktu z żywym językiem, ponieważ to jest nasza recepta na sukces.

Dwie grupy – uczniowie uczą swoich nauczycieli

Strona internetowa na której teraz jesteś istnieje od 20 lat, jednak lekcje odbywały się u nas w 99% stacjonarnie. Ten 1% to były zajęcia przez Skypa z rekonwalescentami lub z uczniami, którzy nie mogli dojechać na czas do szkoły. Pomimo podejmowanych przez nas prób, akcji reklamowych, promocji, Native Speakerów, nic nie było w stanie oderwać naszych słuchaczy od bezpośredniego kontaktu z lektorem. Internet przebijał się do szkoły bardzo wolno, wręcz ślamazarnie. Istnieje teoria, że utrata nauczycielskiej kontroli była głównym argumentem przeciw internetowi i komórkom w szkole. Ta teoria mówi o dwóch grupach. Z jednej strony: urodzeni w zdigitalizowanym świecie oraz entuzjaści cyfrowego postępu, z drugiej: sceptycy, poznający dopiero potrzebne do nauczania aplikacje. Od kilku miesięcy jednak trudno wyobrazić sobie lekcje języków obcych bez komputera, laptopa lub urządzeń mobilnych. To jest czas kiedy te obie grupy muszą zacząć wspierać się i działać razem. W naszej szkole, dzięki fajnym aplikacjom i kreatywnym lektorom, ten podział już się zatarł.

Autor: S. S.


Wróć

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 513 005 762

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego